Klaviatura
005

Ladislav Emil Berka (1907 – 1993)

Klaviatura, 1930

later gelatin silver print | 38,8 × 29,8 cm | sign. vzadu L. E. Berka 1930, opatřeno razítkem L. E. Berka

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno z pozůstalosti fotografa Petera Dresslera.

VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 20 000 – 30 000 Kč