V závodce
029

Josef Velčovský (1945)

V závodce, 1978

olej na plátně | 95 × 113 cm | sign. J. Velčovský 78 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 39 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 50 000 – 60 000 Kč