Movement
053

Rudolf Němec (1936 – 2015)

Movement, 1985

monotyp | 36,8 × 49,2 cm | sign. Rudolf Němec 85 | rámováno

PROVENIENCE
Soukromá sbírka Německo. Zakoupeno v ateliéru autora v druhé polovině 80. let.

VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 20 000 – 25 000 Kč