olej na plátně | 36 × 28 cm | sign. Ota Janeček 1959 | rámováno
Vzadu opatřeno vývozním štítkem Národní Galerie v Praze a štítkem ČFVU. Na zadní straně štítek Grosvenor Gallery London.
VYVOLÁVACÍ CENA: 130 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 150 000 – 200 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 130 000 Kč
PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
SÁLOVÁ
neděle 27. října 2019
22.10. - 27.10. 2019
akvarel, kvaš, tuš, tužka a koláž na papíře | 26,7 × 42,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 33 000 Kč
olej na plátně | 36 × 28 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 130 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 130 000 Kč
olej na plátně | 61 × 75 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 190 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 190 000 Kč