olej na plátně | 55 × 65 cm | sign. Róna 00 III. | rámováno
Jaroslav Róna, str. 154, Gallery, Praha, 2010
PROVENIENCE
Současným majitelem získáno přímo z ateliéru autora.
VYVOLÁVACÍ CENA: 110 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 150 000 – 200 000 Kč
PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
SÁLOVÁ
neděle 27. října 2019
22.10. - 27.10. 2019