olej na plátně | 99,5 × 110,5 cm | sign. K. Souček 78 | rámováno
VYVOLÁVACÍ CENA: 75 000 Kč
ODHADNÍ CENA: 100 000 – 120 000 Kč
PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
SÁLOVÁ
neděle 27. října 2019
22.10. - 27.10. 2019