neděle 19.5.2024
od 19 hodin
022 SUTNAR Ladislav 750 000 Kč
REGISTRACE
neděle 19.5.2024
od 19 hodin
neděle 19.5.2024
od 19 hodin
058 ŠPAŇHEL Jakub 90 000 Kč
neděle 19.5.2024
od 19 hodin
090 KAČER Jiří 60 000 Kč
neděle 19.5.2024
od 19 hodin
067 ŽÁČEK Josef 55 000 Kč
neděle 19.5.2024
od 19 hodin
010 BOUDNÍK Vladimír 20 000 Kč
neděle 19.5.2024
od 19 hodin
091 KINTERA Krištof 80 000 Kč
neděle 19.5.2024
od 19 hodin
094 ELIÁŠ Bohumil ml. 19 000 Kč
REGISTRACE
neděle 19.5.2024
od 19 hodin
neděle 19.5.2024
od 19 hodin
029 TICHÝ Miroslav 30 000 Kč
neděle 19.5.2024
od 19 hodin
008 KOTÍK Pravoslav 48 000 Kč
neděle 19.5.2024
od 19 hodin
052 KINTERA Krištof 15 000 Kč
neděle 19.5.2024
od 19 hodin
026 JUDL Stanislav 170 000 Kč
neděle 19.5.2024
od 19 hodin
070 HÁBL Patrik 85 000 Kč
neděle 19.5.2024
od 19 hodin
006 CHABA Karel 130 000 Kč
REGISTRACE
neděle 19.5.2024
od 19 hodin
neděle 19.5.2024
od 19 hodin
038 SAUDEK Jan 55 000 Kč
neděle 19.5.2024
od 19 hodin
043 SLAVÍK Otakar 100 000 Kč
neděle 19.5.2024
od 19 hodin
092 TRABURA Roman 140 000 Kč
neděle 19.5.2024
od 19 hodin
056 PASTA ONER 60 000 Kč
neděle 19.5.2024
od 19 hodin
032 JÍRA Josef 110 000 Kč
neděle 7. prosince 2014 od 13.30 hodin
úterý 2. prosince - sobota 6. prosince 2014
olejové křídy, pastel a tužka na papíře | 50,5 x 68 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
002akvarel a tempera na kartonu, mírně poškozeno | 50 x 66,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
005olejové křídy a tužka na papíře | 43 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
pastel a tužka na papíře | 31,5 x 44,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
007akvarel a pastel na papíře | 27 x 20 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
008akvarel, pastel a tužka na papíře | 45 x 33 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 600 Kč