Parník č. 38
582

Jaroslav Rössler (1902–1990)

Parník č. 38, kolem roku 1925

pastel na papíře | 42 × 35 cm | vzadu opatřeno razítkem pozůstalosti | rámováno

Jaroslav Rössler, Kresby a malby, str. 46, Kant, Praha, 2012

Jaroslav Rössler, Kresby a malby, Galerie Millennium, Praha, 2012; Jaroslav Rössler, Fotograf, malíř a kreslíř, ACB Gallery, Brno, 2013; Jaroslav Rössler, Fotografie, malby a kresby z let 1923–1978, Topičův salon, Praha, 2014; Jaroslav Rössler, Ze Smilova do Paříže (a zpět), Oblastní galerie Vysočiny, Jihlava, 2015

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno z pozůstalosti autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 240 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 260 000 Kč

neděle 11. června 2017

úterý 6. června - sobota 10. června 2017