Halfmannshof
596

Gerhard Richter (1932)

Halfmannshof, 1968

ofset | 28,9 × 42 cm | sign. Richter 68, 1/150 | rámováno

Gerhard Richter, Catalogue Raisonné, Editionen 1965 – 2004, str. 143, repr. č. 16, Hatje Cantz Verlag, Německo, 2004; Revue Art 2/2017, str. 85, Prague Auctions, Praha, 2017

VYVOLÁVACÍ CENA: 80 000 Kč

neděle 11. června 2017

úterý 6. června - sobota 10. června 2017