Labyrint ateliéru
608

Petr Pavlík (1945)

Labyrint ateliéru, 1987

olej na plátně | 120 × 165 cm | sign. Pavlík

Petr Pavlík, Poutnice v labyrintu, str. 173, Gallery, Praha, 2010; Revue Art 2/2017, str. 86, Prague Auctions, Praha, 2017

Petr Pavlík, Poutnice v labyrintu, Národní galerie v Praze, 2010; Petr Pavlík, Poutnice kráčí dál, Alšova jihočeská galerie, Hluboká nad Vltavou, 2014; Petr Pavlík, Poutnice kráčí dál, Galerie moderního umění, Roudnice nad Labem, 2015

VYVOLÁVACÍ CENA: 140 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 140 000 Kč

neděle 11. června 2017

úterý 6. června - sobota 10. června 2017