akvarel, běloba a tuš na papíře | 26 × 21 cm | sign. Načeradský | rámováno
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 500 Kč
PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 11. června 2017
úterý 6. června - sobota 10. června 2017
akvarel, pastel a tužka na papíře | 41 × 29 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
kvaš a tuš na papíře | 32 × 23 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 500 Kč
kombinovaná technika na papíře | 50 × 43 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
tuš na papíře | 65,5 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 000 Kč
akvarel, běloba a tuš na papíře | 28,5 × 20 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 000 Kč
akvarel, běloba a tuš na papíře | 26 × 21 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 500 Kč
akvarel, kvaš a tuš na papíře | 45 × 62,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 000 Kč
tuš na papíře | 42 × 59,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
381akvarel, kvaš a tuš na papíře | 20,3 × 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 34,7 × 49,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 000 Kč
akvarel, kvaš a tuš na papíře | 49,5 × 69,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
olej na plátně | 54 × 65 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 30 000 Kč
olej na plátně | 30 × 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
537olej na plátně | 54 × 73 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 31 000 Kč
kombinovaná technika na kartonu | 105 × 72 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 58 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 58 000 Kč