neděle 1. října 2017
úterý 26. září - sobota 30. září 2017
akvarel, pastel a tempera na papíře | 32 × 44 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč
akvarel, pastel a tempera na papíře | 31 × 44,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč
olej na plátně | 70 × 90 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 350 000 Kč