PROGRAM
16.00 H SKLO A KERAMIKA
17.00 H FOTOGRAFIE
19.00 H VÝTVARNÉ UMĚNÍ
PROGRAM
16.00 H SKLO A KERAMIKA
17.00 H FOTOGRAFIE
19.00 H VÝTVARNÉ UMĚNÍ
PROGRAM
16.00 H SKLO A KERAMIKA
17.00 H FOTOGRAFIE
19.00 H VÝTVARNÉ UMĚNÍ
PROGRAM
16.00 H SKLO A KERAMIKA
17.00 H FOTOGRAFIE
19.00 H VÝTVARNÉ UMĚNÍ
PROGRAM
16.00 H SKLO A KERAMIKA
17.00 H FOTOGRAFIE
19.00 H VÝTVARNÉ UMĚNÍ
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 19 hodin
020. Eduard Ovčáček, 230 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
047. Helmut Newton, 150 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 19 hodin
023. Magdaléna Jetelová, 120 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
009. William Klein, 40 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 19 hodin
051. Krištof Kintera, 60 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
024. Miloň Novotný, 7 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 19 hodin
002. Jan Hála, 500 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
034. Ladislav Postupa, 1 300 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
042. Tono Stano, 12 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
054. Ivan Pinkava, 4 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
061. Jan Reich, 6 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
066. Veronika Bromová, 65 000 Kč
neděle 1. října 2017
úterý 26. září - sobota 30. září 2017
pastel a tužka na papíře | 25 × 18 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 125 000 Kč
tuš na papíře | 35,3 × 25 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
serigrafie | 85 × 53 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 28 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 28 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 59,5 × 41,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 19 000 Kč
olej na plátně | 60 × 74 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 40 000 Kč
akvarel, kvaš a tuš na papíře | 39 × 48,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 32 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 47 × 61 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 24 000 Kč
monotyp | 50 × 61 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 68 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 68 000 Kč
kombinovaná technika na papíře | 32 × 62,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
olej a email na kartonu | 74,5 × 53 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 150 000 Kč
olej a email na papíře | 45,5 × 59 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 31 000 Kč
olej na plátně | 73 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 110 000 Kč
olej na desce | 34 × 35 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 24 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 29 000 Kč
olej na plátně | 75 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 79 000 Kč
olej na plátně | 70 × 90 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 350 000 Kč
kombinovaná technika na desce | 71 × 97 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 43 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 130 000 Kč
olej na plátně | 185 × 215 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
olej na plátně | 140 × 116 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 70 000 Kč
asambláž, akryl a tuš na papíře a desce | 52 × 68 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 53 000 Kč
olej na plátně | 60 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 47 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 81 000 Kč
koláž na papíře | 42,7 × 62 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 29 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 53 000 Kč
olej na plátně | 55 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 73 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 73 000 Kč
akvarel, pastel a tuš na papíře | 62 × 46 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 21 000 Kč
olej na plátně | 120 × 165 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 120 000 Kč
olej na plátně | 65 × 55 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
olej na plátně | 225 × 205 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 220 000 Kč
olej na plátně | 120 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 85 000 Kč
olej na plátně | 170 × 190 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 000 Kč
olej a grafit na plátně | 145 × 150 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 130 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 130 000 Kč
olej a grafit na plátně | 100 × 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 95 000 Kč
voskované pastelky na papíře | 56 × 76 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 28 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 29 000 Kč
olej na plátně | 100 × 180 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
olej, akryl a email na sololitu | 84,5 × 114,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 72 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 120 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 75 000 Kč
akryl na plátně | 50 × 66 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 37 000 Kč
olej na plátně | 100 × 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 230 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 000 Kč
akryl na plátně | 109 × 90 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 95 000 Kč
bronz | v. 46,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 230 000 Kč
bronz | v. 33 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 95 000 Kč
olej na plátně | 85 × 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 70 000 Kč
olej na plátně | 150 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 120 000 Kč
akryl na plátně | 140 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 75 000 Kč
olej na plátně | 140 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč
litý epoxid na desce | 101 × 71,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 70 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 70 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 70 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 87 500 Kč
kombinovaná technika na plátně | 90 × 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 28 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 28 000 Kč
epoxid | 95 × 34 × 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 130 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 130 000 Kč
olej na plátně, poškozeno | 200 × 190 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 65 000 Kč
olej na plátně | 130 × 150 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč
olej na plátně | 180 × 170 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 45 000 Kč
kvaš a tuš na papíře | 70 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 21 000 Kč
kvaš, akvarel a tuš na papíře | 50 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 16 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 18 000 Kč
olej na plátně | 110 × 140 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 48 000 Kč
akryl na plátně | 140 × 170 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 38 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 38 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 124 × 165 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 105 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 115 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 70 × 65 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 53 000 Kč
olej na plátně | 150 × 200 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 110 000 Kč
olej na plátně | 120 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 57 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 57 000 Kč
olej na plátně | 200 × 155 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 85 000 Kč
olej na plátně | 160 × 140 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 85 000 Kč
olej na plátně | 180 × 75 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 49 000 Kč
olej na plátně | 140 × 200 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 80 000 Kč
olej na plátně | 170 × 250 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 150 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 410 000 Kč