PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 1. října 2017
úterý 26. září - sobota 30. září 2017
akvarel a tuš na papíře | 31,2 × 21,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
pastel a tuš na papíře | 30 × 20 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
PRODÁNO ZA: 3 000 Kč
kvaš, pastel a uhel na papíře | 49 × 34 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
PRODÁNO ZA: 7 500 Kč
glazovaný, ručně malovaný porcelán | ø 25,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
kombinovaná technika na plátně | 51 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 16 000 Kč
289olej na plátně | 54 × 65 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč