PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 1. října 2017
úterý 26. září - sobota 30. září 2017
litografie | 54 × 43 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
402olej na plátně | 55 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 73 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 73 000 Kč
akvarel, pastel a tuš na papíře | 62 × 46 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 21 000 Kč