PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 10. prosince 2017
od 15.30 hodin
úterý 5. prosince - sobota 9. prosince 2017
litografie | 39,5 × 29,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
359akvarel, kvaš a tuš na papíře | 64 × 48 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
428kombinovaná technika na plátně | 40 × 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč