asambláž | 67 × 52 cm | sign. vzadu Jaroslav Vožniak 1996 | rámováno
VYVOLÁVACÍ CENA: 27 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 63 000 Kč
PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA