litografie | 65 x 48,5 cm | sign. Jiří Šalamoun 81 | A. T. | rámováno
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
047. Helmut Newton, 150 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
009. William Klein, 40 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
024. Miloň Novotný, 7 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
034. Ladislav Postupa, 1 300 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
042. Tono Stano, 12 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
054. Ivan Pinkava, 4 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
061. Jan Reich, 6 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
066. Veronika Bromová, 65 000 Kč
neděle 30. září 2018
úterý 25. září - neděle 30. září 2018
bronz | v. 42,5 cm | 6/6
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 37 000 Kč
bronz | v. 21,8 cm | 2/6
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč
tuš na papíře | 32,8 x 45,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
olej na plátně a překližce | 31,5 x 28,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč
olej na sololitu | 45 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 41 000 Kč
006kvaš a tempera na papíře | 47 x 65 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 24 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 28 000 Kč
kombinovaná technika na papíře | 48 x 68 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 27 000 Kč
asambláž | 65 x 87 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 30 000 Kč
olej na sololitu | 79 x 65 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 45 000 Kč
olej na desce | 75 x 61 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 60 000 Kč
011serigrafie | 33 x 33 cm | 68/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 32 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 32 000 Kč
serigrafie | 50,8 x 35,4 cm | 12/40
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
serigrafie | 50,8 x 34,8 cm | 40/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
014bronz | v. 34 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 48 000 Kč
bronz | v. 36 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 46 000 Kč
olej na plátně | 130 x 162 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 70 000 Kč
017olej na plátně | 99 x 116 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 28 000 Kč
018koláž na papíře | 42 x 52 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
akvarel na papíře | 29 x 42 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč
olej na plátně | 28 x 36 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 14 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 14 000 Kč
kvaš na papíře | 51,5 x 73 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč
olej na plátně | 90 x 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 35 000 Kč
akvarel a pastel na papíře | 62 x 48 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
024olej na plátně | 120 x 85 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 95 000 Kč
kombinovaná technika na plátně a desce | 98,5 x 72,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 58 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 58 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 95 x 71 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 50 000 Kč
olej na plátně | 90 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 43 000 Kč
akvarel a pastel na papíře | 83,5 x 59 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 36 000 Kč
akryl na plátně | 114,5 x 92,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 27 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 31 000 Kč
bronz | 35 x 44,5 cm | II. odlitek
VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 62 000 Kč
inkoust na papíře a plátně | 65 x 135 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
032olej na plátně | 80 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 55 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 55 000 Kč
akryl na papíře IGEPA, objekt | 170 x 132 x 105 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
olej na plátně | 120 x 90 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
035kombinovaná technika na plátně | 40 x 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
036olej na plátně | 74,5 x 33 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč
akryl na plátně | 141 x 131 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 110 000 Kč
038akryl na plátně | 80 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
039akryl na vypárávané jeansovině | 26 x 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 14 000 Kč
airbrush na papíře | 70 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 22 000 Kč
akryl na kartonu | 43 x 29 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 70 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 48 000 Kč
akryl na plátně | 100 x 73 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
044akryl na plátně | 150 x 175 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 65 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 110 x 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 46 000 Kč
akryl a koláž na plátně | 50,5 x 61 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
047olej na plátně | 95 x 65 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 30 000 Kč
olej na plátně | 103,5 x 86 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
akryl na plátně, mírně poškozeno | 190 x 140 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 63 000 Kč
050olej na malířské lepence | 51 x 41,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 300 Kč
olej na sololitu | 50 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 14 000 Kč
bronz | v. 42 cm | II. odlitek
VYVOLÁVACÍ CENA: 27 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 51 000 Kč
bronz | 36 x 33 x 13 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 22 000 Kč
bronz | v. 55 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
olej na desce | 55 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 13 000 Kč
olej na desce | 60 x 49 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč
lité laky na sololitu | 29,5 x 39,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 500 Kč
lité laky na sololitu | 31,5 x 34,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 500 Kč
lité laky na sololitu | 40,5 x 45,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč
olej a písek na desce | 29 x 42 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 20 000 Kč
olej na sololitu | 59 x 83 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
063olej na dřevě | 27,3 x 32,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč
olej na dřevě | 44,7 x 29,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 14 000 Kč
olej na plátně | 80 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 31 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 31 000 Kč
olej na plátně | 30 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 17 000 Kč
olej na plátně | 40 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 23 000 Kč
akryl na plátně | 65 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 32 000 Kč
069enkaustika na desce | 35 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
olej na plátně | 30 x 30,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 22 000 Kč
akvarel a pastel na kartonu | 39 x 56 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
olej na plátně | 45 x 55 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 30 000 Kč
olej na linoleu a desce | 37,5 x 69 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
074kombinovaná technika na sololitu | 50 x 68,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
olej na sololitu | 41 x 86 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 16 000 Kč
olej na plátně | 60 x 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
077olej na plátně | 45 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 38 000 Kč
078akryl a olej na sololitu | 42,5 x 57 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 44 000 Kč
kombinovaná technika na sololitu | 34 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 28 000 Kč
akryl a olej na plátně | 70 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
081olej na plátně | 75 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 21 000 Kč
akryl na plátně | 137 x 122 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
083akryl na plátně | 20 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 100 Kč
olej na plátně | 49,5 x 53 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč
akryl na plátně | 140 x 150 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
086olej na plátně | 70 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 75 000 Kč
087kombinovaná technika na plátně | 65 x 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 28 000 Kč
akryl na plátně | 120 x 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč
olej a emulze na plátně | 100 x 95 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 47 000 Kč
090olej na plátně | 43,5 x 60,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
olej a emulze na plátně | 65 x 65 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
092olej na plátně | 25 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
093akryl na plátně | 60 x 75 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
akryl na plátně | 30,5 x 30,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
095kombinovaná technika na plátně | 50 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 26 000 Kč
096olej na plátně | 70 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
bronz | v. 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 600 Kč
zlacené olovo | v. 40,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč
olej na plátně | 30 x 25 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
olej na plátně | 35 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
olej na plátně | 45 x 38 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
102olej na plátně | 80 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 32 000 Kč
akryl na plátně | 58 x 68 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 14 000 Kč
akryl, tempera a email na plátně | 65 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 14 000 Kč
105olej na plátně | 50 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 11 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 14 000 Kč
olej na sololitu | 60,5 x 80,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
107olej na desce | 155 x 122 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
108kombinovaná technika na plátně | 95 x 55 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 42 000 Kč
olej a koláž na plátně | 40 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
110akryl na sololitu | 122 x 69 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč
akryl a olej na plátně | 50 x 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
olej na plátně | 40 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
113akryl na plátně | 70 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 22 000 Kč
114litografie | 44,5 x 63,5 cm | aut. tisk, 1/25
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
litografie, adjustováno na výstavním kartonu, poškozeno | 49 x 64,5 cm | aut. tisk
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 650 Kč
propisovací tužka na papíře | 29 x 20 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč
lept | 49 x 55 cm | 42/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 300 Kč
propisovací tužka na papíře, poškozeno | 44,8 x 30,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 420 Kč
tužka na papíře | 44,8 x 21,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 300 Kč
lept, poškozeno | 34,7 x 27 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
kvaš na papíře, mírně poškozeno | 45 x 33 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
akvarel, tuš a propisovací tužka na papíře | 32,2 x 44 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 700 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 500 Kč
tužka na papíře, mírně poškozeno | 34 x 25 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
akvarel na papíře, mírně poškozeno | 30 x 44 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč
olej na kartonu | 36 x 29,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 500 Kč
akvarel a tuš na papíře | 22 x 32,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč
kvaš na papíře, mírně poškozeno | 30,7 x 37 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 700 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč
olej na kartonu | 37,5 x 28,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 700 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 300 Kč
akvarel a tužka na papíře | 30 x 22 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 500 Kč
tužka na papíře, poškozeno | 27 x 21 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 750 Kč
akvarel na papíře, adjustováno na kartonu | 18 x 19 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 100 Kč
akvare, tuš a tužka na papíře | 12,5 x 16 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
akvarel na papíře | 25 x 18,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
134akvare, kvaš a tuš na papíře | 21,7 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
135akvare, kvaš a tuš na papíře | 22 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
uhel na papíře | 22 x 33 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
uhel na papíře | 33 x 22 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 360 Kč
tuš a tužka na papíře | 22 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 600 Kč
kuličkové pero na papíře | 16,3 x 10 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 190 Kč
tuš na papíře | 9,5 x 11,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč
tužka na papíře | 31,2 x 46,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
olej na kartonu | 19 x 24 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
143kvaš na papíře, mírně poškozeno | 49,3 x 68 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
144kvaš, tuš a tužka na papíře | 8 x 4,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 500 Kč
kvaš, tuš a tužka na papíře | 8,3 x 4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 9 500 Kč
tuš na papíře | 17,5 x 27 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 500 Kč
pastel, tuš, tužka a suchá jehla na papíře | 13 x 26,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 700 Kč
kvaš a litografie na papíře | 30 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
149akvarel a tuš na papíře | 30 x 21,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
150kvaš na papíře | 68,5 x 50,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
kombinovaná technika na papíře | 25 x 44,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 500 Kč
akvarel a tuš na papíře | 44 x 33 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč
tuš a fix na papíře | 43 x 21,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 800 Kč
akvarel a pastel na papíře | 59 x 41,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
155akvarel a pastel na papíře | 41 x 29 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 800 Kč
akryl na papíře | 59 x 41 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 9 000 Kč
tuš na papíře | 53,3 x 73 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 900 Kč
kombinovaná technika na papíře | 27,5 x 18,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 300 Kč
kombinovaná technika na papíře | 62,8 x 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 300 Kč
kombinovaná technika na fotopapíře | 61 x 43
VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 600 Kč
kombinovaná technika na papíře | 63 x 49 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 400 Kč
akvarel na papíře | 30,9 x 22,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 900 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 900 Kč
kvaš a pastel na papíře | 70 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
164akvarel, pastel a tuš na papíře | 29 x 41,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 14 000 Kč
olej na papíře | 34 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
olej na papíře | 48 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
167pastel na papíře | 45,8 x 43 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
168tuš na papíře | 58,5 x 41 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
tuš na papíře | 41 x 29 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
koláž na papíře | 39,5 x 39 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 900 Kč
171akvarel na papíře | 31 x 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
PRODÁNO ZA: 1 250 Kč
kvaš a tužka na papíře | 43,2 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 500 Kč
monotyp | 100 x 69,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 19 000 Kč
kombinovaná technika na papíře | 59,3 x 42 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč
litografie | 50 x 37 cm | orig. lit.
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 950 Kč
lept | 30,5 x 37,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 200 Kč
lept | 18,8 x 26,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 600 Kč
dřevořez | 25 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
179litografie | 40 x 35 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
180akvatinta, lept | 24,2 x 9,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 800 Kč
akvatinta, lept | 16,8 x 11,5 cm | 80/130
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 300 Kč
182litografie | 20 x 23 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 600 Kč
suchá jehla | 19,6 x 26,2 cm | 18/25
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
lept | 12,5 x 16 cm | 11/20
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 300 Kč
akvatinta, lept | 21,5 x 16,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč
aquantinta, lept | 45,3 x 61,5 cm | 5/10
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 400 Kč
akvarel a suchá jehla na papíře | 24,5 x 17,5 cm | aut. tisk
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 100 Kč
litografie | 21 x 37 cm | 56/200
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
189serigrafie | 80 x 68 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 000 Kč
litografie | 27 x 18 cm | 3/X
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 300 Kč
serigrafie | 40 x 52 cm | 14/65
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 600 Kč
lept | 22 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 800 Kč
suchá jehla, lept, kolorováno | 39,7 x 33,4 cm | 4/15
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
194suchá jehla, lept | 19,6 x 15,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
195litografie | 20,5 x 30,5 cm | 37/80
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
suchá jehla, lept, kolorováno | 20,4 x 13,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
suchá jehla | 29,8 x 29 cm | aut. tisk
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
lept, mírně poškozeno | 33,5 x 49 cm | aut. tisk
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 950 Kč
lept | 49,5 x 33 cm | aut. tisk
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 400 Kč
suchá jehla | 26,5 x 24,3 cm | aut. tisk
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 650 Kč
suchá jehla | 15,3 x 11,8 cm | aut. tisk
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
203suchá jehla | 15,5 x 12 cm | aut. tisk
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
204suchá jehla | 29,8 x 29 cm | 6/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
suchá jehla | 12,8 x 10 cm | aut. tisk
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 260 Kč
suchá jehla | 12 x 6 cm | aut. tisk
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 250 Kč
suchá jehla | 13 x 8,5 cm | aut. tisk
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 220 Kč
lept | 10,3 x 15 cm | aut. tisk
VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
lept | 19,5 x 13 cm | aut. tisk
VYVOLÁVACÍ CENA: 150 Kč
VYDRAŽENO ZA: 650 Kč
lept | 54 x 43,5 cm | autorský tisk
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 650 Kč
suchá jehla | 48,5 x 39,3 cm | 12/16
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 400 Kč
heliografie | 47 x 31,5 cm | 38/130
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 000 Kč
lept | 30,3 x 39,3 cm | 41/70
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč
lept | 49,5 x 62 cm | 21/24
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč
litografie | 65 x 48,5 cm | A. T.
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
litografie | 55,7 x 38,5 cm | 17/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 300 Kč
serigrafie | 84 x 59,5 cm | 26/40
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 900 Kč
litografie | 48 x 71 cm | 22/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 400 Kč
litografie | 75,5 x 54 cm | aut. tisk
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
lept | 55 x 56 cm | 5/20
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
lept | 52,5 x 48,5 cm | 19/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 200 Kč
akvatinta, lept | 49 x 33 cm | 4/15
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
litografie | 81 x 55 cm | 23/30
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
litografie | 54,5 x 70 cm | 72/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
litografie | 81 x 55 cm | E. A.
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
litografie | 50 x 35 cm | 41/10
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 300 Kč
litografie | 58 x 47 cm | 2/7
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
228linoryt | 61 x 61 cm | 2/5
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
lept na papíře | 29,5 x 21 cm | 61/80
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 600 Kč
mezzotinta | 17,2 x 20 cm | E. A.
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 200 Kč
litografie | 19 x 13 cm | 45/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
litografie | 20 x 14 cm | 37/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
233litografie | 20 x 14 cm | 50/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
234litografie | 19 x 13 cm | 47/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
litografie | 19 x 13 cm | 37/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
236litografie | 19 x 13 cm | 32/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
237serigrafie | 45 x 32 cm | 27/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
serigrafie | 45 x 66 cm | 14/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 500 Kč
olej na sololitu | 70,5 x 101 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
240olej na sololitu | 70,5 x 101 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
olej na sololitu | 34 x 94,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč
olej na kartonu | 34,5 x 99 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč
olej na sololitu | 34,5 x 99 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
olej na sololitu | 47 x 121,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
245akvarel a tuš na papíře | 28,5 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
246akvarel a tuš na papíře | 28,5 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 41 x 27 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
248litografie | 59,5 x 42 cm | aut. tisk
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč
litografie | 59,5 x 42 cm | 3/5
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč
litografie | 42 x 29,5 cm | 8/20
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 800 Kč
litografie | 41,5 x 29,7 cm | 9/20
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 800 Kč
litografie | 42 x 30 cm | 3/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
litografie | 42 x 29,5 cm | 4/20
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 800 Kč
litografie | 42,5 x 30 cm | 3/20
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 800 Kč
litografie | 30 x 42 cm | aut. tisk
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 800 Kč
litografie | 42 x 30 cm | 3/20
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 800 Kč
litografie | 30,5 x 41 cm | aut. tisk
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
258litografie | 42 x 30 cm | 3/20
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 800 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 800 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 800 Kč
litografie | 59,5 x 42 cm | 2/5
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč