akvatinta, lept | 24,2 x 9,8 cm | sign. Istler 45 | rámováno
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 800 Kč
PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 30. září 2018
úterý 25. září - neděle 30. září 2018