PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 2. prosince 2018
27.11. - 2.12. 2018
olej na desce, oboustranný obraz | 41,2 x 38,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
019olej na plátně | 46 x 32 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč
olej na plátně | 43 x 61 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč
tuš na papíře | 33 x 24 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
243tuš na papíře | 33 x 24 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
244kombinovaná technika na papíře | 50 x 43 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč
akvarel a pastel na papíře | 35 x 49,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč
suchá jehla, lept | 49 x 36 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 800 Kč
suchá jehla, lept | 49,3 x 49,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 800 Kč