SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 17. března 2019
12.3. - 17.3. 2019
bronz | v. 45,5 cm | 5/6
VYVOLÁVACÍ CENA: 80 000 Kč
003koláž na desce | 30 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 30 000 Kč
kombinovaná technika na plátně a desce | 69 x 49,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 55 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 55 000 Kč
serigrafie | 70 x 70 cm | 20/40
VYVOLÁVACÍ CENA: 135 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 155 000 Kč
tuš na papíře | 46,5 x 29,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 38 000 Kč
bronz | v. 51,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 45 000 Kč
olej na desce | 101 x 71 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 75 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 160 000 Kč
olej na plátně | 85 x 62 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 90 000 Kč
023olej na plátně | 65 x 61 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 33 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 33 000 Kč
akryl na plátně | 92,5 x 76 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 50 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 50 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 54 x 54 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 55 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 61 000 Kč
olej na plátně | 100 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 310 000 Kč
kombinovaná technika na desce | 105 x 75 x 12 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 90 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 000 Kč
akryl na plátně | 100 x 150 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 110 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 110 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 90 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 40 000 Kč