litografie | 35 x 27,7 cm | sign. FR 1997 | 2/14 | rámováno
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 900 Kč
PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 17. března 2019
12.3. - 17.3. 2019
akryl na plátně | 30 x 34 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 500 Kč
linoryt | 40,3 x 55,8 cm | 3/5
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 100 Kč
litografie | 35 x 27,7 cm | 2/14
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 900 Kč