PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 17. března 2019
12.3. - 17.3. 2019
olej na plátně | 31 x 43 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
177akvarel a tuš na papíře, oboustranné | 48,8 x 68 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 7 000 Kč
279suchá jehla | 19,8 x 15,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč