PROGRAM
16.00 H SKLO A KERAMIKA
17.00 H FOTOGRAFIE
19.00 H VÝTVARNÉ UMĚNÍ
PROGRAM
16.00 H SKLO A KERAMIKA
17.00 H FOTOGRAFIE
19.00 H VÝTVARNÉ UMĚNÍ
PROGRAM
16.00 H SKLO A KERAMIKA
17.00 H FOTOGRAFIE
19.00 H VÝTVARNÉ UMĚNÍ
PROGRAM
16.00 H SKLO A KERAMIKA
17.00 H FOTOGRAFIE
19.00 H VÝTVARNÉ UMĚNÍ
PROGRAM
16.00 H SKLO A KERAMIKA
17.00 H FOTOGRAFIE
19.00 H VÝTVARNÉ UMĚNÍ
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 19 hodin
020. Eduard Ovčáček, 230 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
047. Helmut Newton, 150 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 19 hodin
023. Magdaléna Jetelová, 120 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
009. William Klein, 40 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 19 hodin
051. Krištof Kintera, 60 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
024. Miloň Novotný, 7 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 19 hodin
002. Jan Hála, 500 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
034. Ladislav Postupa, 1 300 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
042. Tono Stano, 12 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
054. Ivan Pinkava, 4 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
061. Jan Reich, 6 000 Kč
ONLINE AUKCE
neděle 16.6.2024
od 17 hodin
066. Veronika Bromová, 65 000 Kč
neděle 16. června 2019
11.6. - 16.6. 2019
olej na plátně | 35,5 x 25 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
olej na desce | 32,5 x 70,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 19 000 Kč
kombinovaná technika a koláž na desce | 18,5 x 18,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 11 000 Kč
olej na desce | 65,4 x 59,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
045kombinovaná technika na plátně | 43,5 x 63,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 800 Kč
046akryl na plátně a dřevě | 35 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
olej na lepence | 34 x 27 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 11 000 Kč
kombinovaná technika na desce | 64 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
049bronz | v. 30,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 53 000 Kč
olej na plátně | 46 x 38 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 16 000 Kč
lité laky na sololitu | 28,5 x 31 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč
olej na plátně | 20 x 27 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
olej na kartonu | 50 x 32 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
054akryl na linoleu a desce | 39,5 x 41,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
055akryl na plátně | 65 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 32 000 Kč
olej na plátně | 137 x 62 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
057kombinovaná technika a koláž na kartonu | 66 x 37,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
058olej na sololitu | 81 x 63 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
olej na lepence | 70 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 21 000 Kč
kombinovaná technika na desce | 49,5 x 36 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 800 Kč
061olej na kartonu, oboustranný obraz | 60 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 39 000 Kč
kombinovaná technika na desce | 49,4 x 36,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 900 Kč
063olej na desce | 45 x 41,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
064olej na plátně | 100 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 19 000 Kč
olej na plátně | 55 x 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 27 000 Kč
066kombinovaná technika na plátně | 100 x 61 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
067olej na plátně | 120 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 53 000 Kč
kombinovaná technika na kartonu | 57 x 40,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
069olej na plátně | 60 x 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
070olej na plátně | 160 x 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 38 000 Kč
akryl na sololitu | 105 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
072akryl na papíře a plátně | 50 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 29 000 Kč
073olej na sololitu | 54 x 41 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
kombinovaná technika na plátně, páleno bengálským ohněm | 60 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
075olej na plátně | 160 x 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 38 000 Kč
akryl na plátně | 130 x 130 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 20 000 Kč
olej, email a uhel na sololitu | 44 x 52 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 35 000 Kč
akryl na plátně | 110 x 110 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 69 000 Kč
079olej na plátně | 130 x 130 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 100 x 61 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
081akryl na plátně | 60 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
082olej na plátně | 100 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 19 000 Kč
olej na plátně | 60 x 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
084olej na plátně | 150 x 130 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 120 000 Kč
085akryl na plátně | 80 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
olej na plátně | 110 x 95 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
087olej na plátně | 50 x 57 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 39 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 39 000 Kč
akryl na plátně | 65 x 85 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
akryl na plátně | 70 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
090olej na plátně | 80 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 39 000 Kč
091olej na plátně | 60 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
olej na plátně | 51 x 71 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
093akryl na plátně | 40 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
094olej na plátně | 77 x 62 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 22 000 Kč
olej na sololitu | 50,5 x 30,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
096olej na plátně | 75 x 82 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 200 Kč
akryl a olej na plátně | 60 x 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
akryl na plátně | 45 x 78 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 17 000 Kč
olej na plátně | 41 x 33 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
100olej na plátně | 70 x 55 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
olej na plátně | 105 x 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 36 000 Kč
102olej na plátně | 60 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
103akryl na plátně | 50 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 23 000 Kč
olej na plátně | 90 x 135 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
105olej na plátně | 60 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 100 Kč
olej na desce | 70 x 55 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
olej na plátně | 50 x 35 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
108akryl na plátně | 60 x 130 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 33 000 Kč
109olej na plátně | 35 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
akryl na plátně | 80 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 38 000 Kč
111akryl na plátně | 110 x 125 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 42 000 Kč
112olej na plátně | 80 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 33 000 Kč
olej na plátně | 50 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
114olej na plátně | 35 x 25 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
115akryl na plátně | 70 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
různé materiály, asambláž | 38 x 28 x 9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
117olej na plátně | 35 x 28 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
olej na desce | 50 x 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč
akryl na plátně | 80 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
120olej na plátně | 40 x 26 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
121olej na plátně | 115 x 110 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč
olej na plátně | 50 x 42 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
123olej na kartonu | 43 x 27,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 600 Kč
olej na plátně | 50 x 35 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
akryl na plátně | 40 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 30 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 90 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 40 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 80 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 36 000 Kč
olej na plátně | 80 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 22 000 Kč
129tempera a email na plátně | 70 x 110 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
130akryl na plátně | 35 x 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč
tempera a email na plátně | 55 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
133akryl na plátně | 100 x 150 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 27 000 Kč
134akryl a pastel na plátně | 40 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč