PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 16. června 2019
11.6. - 16.6. 2019
olej na plátně | 35,5 x 25 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
olej na desce | 32,5 x 70,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 19 000 Kč
kombinovaná technika a koláž na desce | 18,5 x 18,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 11 000 Kč
olej na desce | 65,4 x 59,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
045kombinovaná technika na plátně | 43,5 x 63,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 800 Kč
046akryl na plátně a dřevě | 35 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
olej na lepence | 34 x 27 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 11 000 Kč
kombinovaná technika na desce | 64 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
049bronz | v. 30,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 53 000 Kč
olej na plátně | 46 x 38 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 16 000 Kč
lité laky na sololitu | 28,5 x 31 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 5 000 Kč
olej na plátně | 20 x 27 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
olej na kartonu | 50 x 32 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
054akryl na linoleu a desce | 39,5 x 41,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
055akryl na plátně | 65 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 32 000 Kč
olej na plátně | 137 x 62 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
057kombinovaná technika a koláž na kartonu | 66 x 37,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
058olej na sololitu | 81 x 63 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 9 000 Kč
olej na lepence | 70 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 21 000 Kč
kombinovaná technika na desce | 49,5 x 36 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 800 Kč
061olej na kartonu, oboustranný obraz | 60 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 39 000 Kč
kombinovaná technika na desce | 49,4 x 36,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 900 Kč
063olej na desce | 45 x 41,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
064olej na plátně | 100 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 19 000 Kč
olej na plátně | 55 x 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 27 000 Kč
066kombinovaná technika na plátně | 100 x 61 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
067olej na plátně | 120 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 53 000 Kč
kombinovaná technika na kartonu | 57 x 40,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
069olej na plátně | 60 x 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
070olej na plátně | 160 x 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 38 000 Kč
akryl na sololitu | 105 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
072akryl na papíře a plátně | 50 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 29 000 Kč
073olej na sololitu | 54 x 41 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
kombinovaná technika na plátně, páleno bengálským ohněm | 60 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
075olej na plátně | 160 x 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 38 000 Kč
akryl na plátně | 130 x 130 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 20 000 Kč
olej, email a uhel na sololitu | 44 x 52 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 35 000 Kč
akryl na plátně | 110 x 110 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 69 000 Kč
079olej na plátně | 130 x 130 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 20 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 100 x 61 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
081akryl na plátně | 60 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
082olej na plátně | 100 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 19 000 Kč
olej na plátně | 60 x 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
084olej na plátně | 150 x 130 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 120 000 Kč
085akryl na plátně | 80 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
olej na plátně | 110 x 95 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
087olej na plátně | 50 x 57 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 39 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 39 000 Kč
akryl na plátně | 65 x 85 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
akryl na plátně | 70 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
090olej na plátně | 80 x 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 39 000 Kč
091olej na plátně | 60 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
olej na plátně | 51 x 71 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
093akryl na plátně | 40 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
094olej na plátně | 77 x 62 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 22 000 Kč
olej na sololitu | 50,5 x 30,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 21 000 Kč
096olej na plátně | 75 x 82 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 4 200 Kč
akryl a olej na plátně | 60 x 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
akryl na plátně | 45 x 78 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 17 000 Kč
olej na plátně | 41 x 33 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
100olej na plátně | 70 x 55 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
olej na plátně | 105 x 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 36 000 Kč
102olej na plátně | 60 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
103akryl na plátně | 50 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 23 000 Kč
olej na plátně | 90 x 135 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
105olej na plátně | 60 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 100 Kč
olej na desce | 70 x 55 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
olej na plátně | 50 x 35 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
108akryl na plátně | 60 x 130 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 33 000 Kč
109olej na plátně | 35 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
akryl na plátně | 80 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 38 000 Kč
111akryl na plátně | 110 x 125 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 42 000 Kč
112olej na plátně | 80 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 33 000 Kč
olej na plátně | 50 x 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
114olej na plátně | 35 x 25 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
115akryl na plátně | 70 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
různé materiály, asambláž | 38 x 28 x 9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
117olej na plátně | 35 x 28 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
olej na desce | 50 x 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč
akryl na plátně | 80 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
120olej na plátně | 40 x 26 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
121olej na plátně | 115 x 110 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč
olej na plátně | 50 x 42 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
123olej na kartonu | 43 x 27,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 600 Kč
olej na plátně | 50 x 35 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
akryl na plátně | 40 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 30 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 90 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 40 000 Kč
kombinovaná technika na plátně | 80 x 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 36 000 Kč
olej na plátně | 80 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 22 000 Kč
129tempera a email na plátně | 70 x 110 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč
130akryl na plátně | 35 x 45 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 000 Kč
tempera a email na plátně | 55 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč
133akryl na plátně | 100 x 150 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 27 000 Kč
134akryl a pastel na plátně | 40 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 13 000 Kč