PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 8. března 2015 od 13.30 hodin
úterý 3. března - sobota 7. března 2015
akvarel, tempera a tuš na papíře | 20,5 × 30,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 26 000 Kč
olej na plátně | 92 × 73 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 52 000 Kč
352olej na desce | 47 × 57,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 59 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 59 000 Kč
olej na plátně | 92 × 85 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 90 000 Kč
PRODÁNO ZA: 112 500 Kč
olej na desce | 52 × 61 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
355olej na plátně | 80 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
akryl na papíře | 67,5 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 110 000 Kč
plátno a pauzovací papír na desce | 50 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 30 000 Kč
akryl a olej na plátně | 65 × 50 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
akryl na plátně | 120 × 97 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 67 000 Kč
361kombinovaná technika na plátně | 100 × 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 52 000 Kč
362olej a olejový pastel na papíře a plátně | 120 × 90 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 40 000 Kč
akryl a olej na plátně | 120 × 78 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 39 000 Kč
364polyuretan, diody, zdroj | v. 165 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 55 000 Kč
365akryl na plátně | 100 × 80 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 78 000 Kč
akryl a papír na plátně | 112 × 81 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 35 000 Kč
bronz | v. 103 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 370 000 Kč
368olej a koláž na plátně | 100 × 130 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 79 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 79 000 Kč
akryl na plátně | 80 × 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 32 000 Kč
370akryl, air-brush na papíře a desce | 40 × 55 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 36 000 Kč
371litý epoxid na desce | 103 × 73 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 41 000 Kč
akryl na plátně | 90 × 100 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 36 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 37 000 Kč
olej na plátně | 120 × 120 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 32 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 32 000 Kč
akryl na plátně, oboustranné | 90 × 110 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 67 000 Kč
olej a akryl na vypárávané jeansovině | 65 × 75 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 39 000 Kč
377olej a pastel na plátně | 80 × 65 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 17 000 Kč
378akryl na plátně | 50 × 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 29 000 Kč