Oblak
090

Jiří Mědílek (1954)

Oblak, 1991

olej na plátně a sololitu | 35 x 48 cm | sign. vzadu Mědílek 1991 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 18 000 Kč

neděle 8. prosince 2019

3.12. - 8.12. 2019