Chrudim
131

Jaroslav Klápště (1923 - 1999)

Chrudim, 1997

akvarel a tužka na papíře | 18,1 x 40,7 cm | sign. Klápště 97 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč

neděle 8. prosince 2019

3.12. - 8.12. 2019