Hostinec s koňmi
175

Vojtěch Sedláček (1892 - 1973)

Hostinec s koňmi, 1926

litografie | 30 x 41 cm | sign. Vojt. Sedláček 1926 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč

neděle 8. prosince 2019

3.12. - 8.12. 2019