Pole
224

Ivan Ouhel (1945)

Pole, 2006

litografie | 29,6 x 20 cm | sign. I. Ouhel 06 | 2/50

VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč

neděle 8. prosince 2019

3.12. - 8.12. 2019