olej na plátně | 40 x 35 cm | sign. vzadu V. Novák 1993
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 8. prosince 2019
3.12. - 8.12. 2019
olej na plátně | 170 x 200 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 180 000 Kč
081olej na plátně | 40 x 35 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
085olej na sololitu | 76 x 61 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 25 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 25 000 Kč