litografie | 43,5 x 28,3 cm | sign. Ivan Ouhel 2009 | 68/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč
PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 8. prosince 2019
3.12. - 8.12. 2019
olej na plátně | 90 x 70 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 36 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 36 000 Kč
litografie | 29,6 x 20 cm | 2/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
litografie | 43,5 x 28,3 cm | 68/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 900 Kč