kombinovaná technika na plátně | 100 x 82,5 cm | sign. E. Ovčáček 2004 | rámováno
VYVOLÁVACÍ CENA: 82 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 82 000 Kč
PROGRAM
27.4. | 19 h DEKORATIVNÍ UMĚNÍ
28.4. | 19 h SOUKROMÁ SBÍRKA
neděle 8. prosince 2019
3.12. - 8.12. 2019