18.00 H 8.2.2026
JOSEF ISTLER SBÍRKA
18.00 H 15.2.2016
Po přihlášení můžete dražit ❤️
8. února 2026 od 18.00 h
182. A. Born, 50 000 Kč
15. února 2026 od 18.00 h
201. J. Istler, 1 900 Kč
8. února 2026 od 18.00 h
051. J. Koblasa, 30 000 Kč
15. února 2026 od 18.00 h
087. J. Istler, 400 Kč
8. února 2026 od 18.00 h
073. R. Naďo, 9 000 Kč
15. února 2026 od 18.00 h
172. J. Istler, 1 000 Kč
8. února 2026 od 18.00 h
192. K. Kintera, 6 000 Kč
15. února 2026 od 18.00 h
078. J. Istler, 400 Kč
8. února 2026 od 18.00 h
004. E. Nemes, 50 000 Kč
15. února 2026 od 18.00 h
022. J. Istler, 1 000 Kč
neděle 29. března 2020
24.3. - 29.3. 2020
polychromované dřevo | v. 60 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 110 000 Kč
olej na sololitu | 59 x 83 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 30 000 Kč
serigrafie | 59 x 84 cm | autor print
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
serigrafie, mírně poškozeno | 48,8 x 69 cm | 160/180
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč
suchá jehla, lept | 64 x 50 cm | 60/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 400 Kč
serigrafie | 27,8 x 38 cm | autorský tisk
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
011
072
361
362
363
364