18.00 H 8.2.2026
JOSEF ISTLER SBÍRKA
18.00 H 15.2.2016
Po přihlášení můžete dražit ❤️
8. února 2026 od 18.00 h
182. A. Born, 50 000 Kč
15. února 2026 od 18.00 h
201. J. Istler, 1 900 Kč
8. února 2026 od 18.00 h
051. J. Koblasa, 30 000 Kč
15. února 2026 od 18.00 h
087. J. Istler, 400 Kč
8. února 2026 od 18.00 h
073. R. Naďo, 9 000 Kč
15. února 2026 od 18.00 h
172. J. Istler, 1 000 Kč
8. února 2026 od 18.00 h
192. K. Kintera, 6 000 Kč
15. února 2026 od 18.00 h
078. J. Istler, 400 Kč
8. února 2026 od 18.00 h
004. E. Nemes, 50 000 Kč
15. února 2026 od 18.00 h
022. J. Istler, 1 000 Kč
neděle 29. března 2020
24.3. - 29.3. 2020
kvaš a tuš na papíře | 42,5 x 29,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
kvaš a tuš na papíře | 29,8 x 42 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 10 000 Kč
tuš a tužka na papíře, oboustranné | 42 x 62,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 7 500 Kč
akvarel a tuš na papíře | 42 x 59,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
litografie | 38 x 54 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
litografie | 37,7 x 47,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 400 Kč
144
146
148
150
393
394