18.00 H 8.2.2026
JOSEF ISTLER SBÍRKA
18.00 H 15.2.2016
Po přihlášení můžete dražit ❤️
8. února 2026 od 18.00 h
182. A. Born, 50 000 Kč
15. února 2026 od 18.00 h
201. J. Istler, 1 900 Kč
8. února 2026 od 18.00 h
051. J. Koblasa, 30 000 Kč
15. února 2026 od 18.00 h
087. J. Istler, 400 Kč
8. února 2026 od 18.00 h
073. R. Naďo, 9 000 Kč
15. února 2026 od 18.00 h
172. J. Istler, 1 000 Kč
8. února 2026 od 18.00 h
192. K. Kintera, 6 000 Kč
15. února 2026 od 18.00 h
078. J. Istler, 400 Kč
8. února 2026 od 18.00 h
004. E. Nemes, 50 000 Kč
15. února 2026 od 18.00 h
022. J. Istler, 1 000 Kč
neděle 29. března 2020
24.3. - 29.3. 2020
akvarel a tuš na papíře | 9,5 x 15,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
akvarel a tuš na papíře, mírně poškozeno | 14 x 13,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
akvarel, kvaš a tuš na papíře | 18,2 x 13,1 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč
kvaš a tuš na papíře | 16,6 x 26,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 20,1 x 25,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč
akvarel, kvaš a tuš na papíře | 17,2 x 26,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 100 Kč
kvaš a tuš na papíře | 25 x 18,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 850 Kč
tuš na papíře | 18,7 x 31 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
tuš na papíře | 25,1 x 17,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
akryl a kvaš na papíře | 19,2 x 27,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 800 Kč
akvarel, kvaš a tuš na papíře | 23,1 x 33,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 300 Kč
akvarel a kvaš na papíře | 18 x 27 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 800 Kč
akvarel, tuš a koláž na papíře | 28,2 x 19,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 900 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 900 Kč
akvarel a kvaš na papíře | 31,1 x 22 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
akvarel a tužka na papíře | 28,6 x 19,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
akvarel, kvaš a tuš na papíře | 39,5 x 27 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč
akvarel a tuš na papíře | 40,3 x 27,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
kvaš a tuš na papíře | 29 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
168
169
170
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
186
187
189