Album, Pocta Karlu Valtrovi, 25 ks
304

Album, Pocta Karlu Valtrovi, 25 ks, 2007

různé techniky na papíře, originální přebal, CD | 42 x 29,5 cm | signováno, datováno | náklad 50 ks

VYDAVATEL
Vlastní náklad autorů, Ostrava, 2007

Eva Adamcová, Marie Blabolilová, Ivan Bukovský, Josef Hampl, Hana Hamplová, Jan Hendrych, Jan Hladík, Jenny Hladíková, František Hodonský, Dagmar Hochová, Miroslav Chlupáč, Ivan Komárek, Richard Konvička, Jiří Lindovský, Jan Měřička, Ondřej Michálek, Pavel Mühlbauer, Ivan Ouhel, Eduard Ovčáček, Karel Pauzer, Jaroslava Severová, Oldřich Smutný, Miloš Ševčík, Miroslav Šnajdr, Jindřich Streit

VYVOLÁVACÍ CENA: 19 000 Kč

18.00 H  8.2.2026
JOSEF ISTLER SBÍRKA

18.00 H  15.2.2016
Po přihlášení můžete dražit ❤️

8. února 2026 od 18.00 h

182. A. Born, 50 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

201. J. Istler, 1 900 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

051. J. Koblasa, 30 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

087. J. Istler, 400 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

073. R. Naďo, 9 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

172. J. Istler, 1 000 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

192. K. Kintera, 6 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

078. J. Istler, 400 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

004. E. Nemes, 50 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

022. J. Istler, 1 000 Kč

neděle 29. března 2020

24.3. - 29.3. 2020