Album, Pocta Františku Štorkovi, 15 ks
305

Album, Pocta Františku Štorkovi, 15 ks, 2001

různé techniky na papíře, originální přebal | 42 x 29,5 cm | signováno, datováno

VYDAVATEL
Eva Petrová, Ostrava, Praha, 2001

Jaroslava Pešicová, Štefan Belohradský, Marie Blabolilová, Adolf Born, Eduard Halberštát, Jan Hendrych, Věra Janoušková, Mirek Kaufman, Jan Kavan, Vladimír Komárek, Oldřich Kulhánek, Eduard Ovčáček, Karel Pauzer, Jaroslava Severová, Karel Toman

VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč

18.00 H  8.2.2026
JOSEF ISTLER SBÍRKA

18.00 H  15.2.2016
Po přihlášení můžete dražit ❤️

8. února 2026 od 18.00 h

182. A. Born, 50 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

201. J. Istler, 1 900 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

051. J. Koblasa, 30 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

087. J. Istler, 400 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

073. R. Naďo, 9 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

172. J. Istler, 1 000 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

192. K. Kintera, 6 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

078. J. Istler, 400 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

004. E. Nemes, 50 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

022. J. Istler, 1 000 Kč

neděle 29. března 2020

24.3. - 29.3. 2020