Album, EDAS, 28 ks
307

Album, EDAS, 28 ks, 2003

různé techniky na papíře, originální přebal | 43 x 30 cm | signováno, datováno | náklad 60 ks

VYDAVATEL
Jan Šmolka, Jan Kříž, Praha, 2003

Eduard Ovčáček, Stanislav Balko, Marie Blabolilová, Svatoslav Bém, Rudolf Fila, Eduard Halberštát, Josef Hampl, Hana Hamplová, František Hodonský, Dalibor Chatrný, Zbyněk Janáček, Jozef Jankovič, Vojtěch Kolenčích, Ivan Komárek, Jan Kubíček, Zdeněk Kučera, Jiří Lindovský, Juraj Meliš, Ondřej Michálek, Josef Mžyk, Ivan Ouhel, Jaroslav Rusek, Rudolf Sikora, Miroslav Šnajdr, Jindřich Streit, Dalibor Chatrný, Robert Urbásek, Rudolf Valenta.

VYVOLÁVACÍ CENA: 23 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 24 000 Kč

18.00 H  8.2.2026
JOSEF ISTLER SBÍRKA

18.00 H  15.2.2016
Po přihlášení můžete dražit ❤️

8. února 2026 od 18.00 h

182. A. Born, 50 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

201. J. Istler, 1 900 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

051. J. Koblasa, 30 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

087. J. Istler, 400 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

073. R. Naďo, 9 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

172. J. Istler, 1 000 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

192. K. Kintera, 6 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

078. J. Istler, 400 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

004. E. Nemes, 50 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

022. J. Istler, 1 000 Kč

neděle 29. března 2020

24.3. - 29.3. 2020