Album, Slovo, 23 ks
310

Album, Slovo, 23 ks, 1992

různé techniky na papíře, originální přebal | 30,5 x 21,5 cm | signováno, datováno | náklad 42 ks

VYDAVATEL
Paseka, Praha, 1992

Vojtěch Adamec, Mikoláš Axmann, Marie Blabolilová, Dušan Černý, František Hodonský, Helena Horálková, Jan Jemelka, Boris Jirků, Svatopluk Klimeš, Ivan Komárek, Eliška Konopiská, Pavel Kriml, Jiří Látal, Vendula Látalová, Jiří Mikeska, Jaromíra Němcová, Aleš Ogoun, Ivan Ouhel, Pavel Šlegl, Václav Špale, Petr Štěpán, Jan Turský, Kamila Ženatá

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 600 Kč

18.00 H  8.2.2026
JOSEF ISTLER SBÍRKA

18.00 H  15.2.2016
Po přihlášení můžete dražit ❤️

8. února 2026 od 18.00 h

182. A. Born, 50 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

201. J. Istler, 1 900 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

051. J. Koblasa, 30 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

087. J. Istler, 400 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

073. R. Naďo, 9 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

172. J. Istler, 1 000 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

192. K. Kintera, 6 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

078. J. Istler, 400 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

004. E. Nemes, 50 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

022. J. Istler, 1 000 Kč

neděle 29. března 2020

24.3. - 29.3. 2020