Album, Květa Válová
311

Album, Květa Válová, 2009

různé techniky na papíře, originální přebal | 42,5 x 30 cm | signováno, datováno | náklad 50 ks

VYDAVATEL
Jan Šmolka, Ostrava, 2009

Marie Blabolilová, Václav Bláha, Ivan Bukovský, Josef Hampl, Jan Hendrych, František Hodonský, Josef Jankovič, Ivan Komárek, Jiří Lindovský, Ondřej Michálek, Pavel Mühlbauer, Ivan Ouhel, Eduard Ovčáček, Karel Pauzer, Jaroslava Severová, Rudolf Sikora, Dalibor Smutný, Jiří Sozanský, Miroslav Šnajdr, Jindřich Streit, Jitka Válová, Olbram Zoubek

VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 16 000 Kč

18.00 H  8.2.2026
JOSEF ISTLER SBÍRKA

18.00 H  15.2.2016
Po přihlášení můžete dražit ❤️

8. února 2026 od 18.00 h

182. A. Born, 50 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

201. J. Istler, 1 900 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

051. J. Koblasa, 30 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

087. J. Istler, 400 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

073. R. Naďo, 9 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

172. J. Istler, 1 000 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

192. K. Kintera, 6 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

078. J. Istler, 400 Kč

8. února 2026 od 18.00 h

004. E. Nemes, 50 000 Kč

JOSEF ISTLER SBÍRKA

15. února 2026 od 18.00 h

022. J. Istler, 1 000 Kč

neděle 29. března 2020

24.3. - 29.3. 2020