15. února 2026 od 18.00 h
Po přihlášení můžete dražit ❤️
15. února 2026 od 18.00 h
15. února 2026 od 18.00 h
15. února 2026 od 18.00 h
15. února 2026 od 18.00 h
akvarel a tuš na papíře | 20 x 28,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 12 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 12 000 Kč
kombinovaná technika na papíře | 24,5 x 37,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 24 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 24 000 Kč
olej na desce | 29,8 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 38 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 38 000 Kč
005
010
012