15. února 2026 od 18.00 h
Po přihlášení můžete dražit ❤️
15. února 2026 od 18.00 h
15. února 2026 od 18.00 h
15. února 2026 od 18.00 h
15. února 2026 od 18.00 h
olej na plátně | 20 x 27 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 15 000 Kč
akvarel, kvaš a tužka na papíře | 29,8 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
akvarel, kvaš a tuš na papíře | 42,1 x 39,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 500 Kč
akvarel a tuš na papíře | 42,2 x 29,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
akvarel, pastel a tuš na papíře | 29,5 x 41,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
litografie | 34,6 x 48,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 300 Kč
059
118
120
125
131
236