Akrobatka
002

František Tichý (1896 - 1961)

Akrobatka, 1931

tuš na papíře | 42 x 28,7 cm | sign. Tichý Paris 31 | rámováno

PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti významného historika umění.

VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 63 000 Kč