009

Václav Boštík (1913 - 2005)

Bez názvu, 1969

suchá jehla | 19,5 x 24,5 cm | sign. Boštík 69 | XVIII/XXI | rámováno

Václav Boštík, Galerie Aspekt, Brno, 1997

VYVOLÁVACÍ CENA: 28 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 28 000 Kč