Zelené oko
010

Ota Janeček (1919 - 1956)

Zelené oko, 1971

kombinovaná technika na papíře | 24,5 x 37,2 cm | sign. Janeček 1971, č. soupisu 4014 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 24 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 24 000 Kč