Sedící
011

Rudolf Němec (1936 - 2015)

Sedící, 1973

monotyp | 48,3 x 38,2 cm | sign. Rudolf Němec 73

PROVENIENCE
Získáno z pozůstalosti významného historika umění.

VYVOLÁVACÍ CENA: 9 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 15 000 Kč