Nebezpečná zóna
016

Richard Konvička (1957)

Nebezpečná zóna, 1995

olej na plátně | 79 x 74 cm | sign. R. Konvička 1995

VYVOLÁVACÍ CENA: 31 000 Kč
PRODÁNO ZA: 31 000 Kč