Děje se to
025

Karel Malich (1924 - 2019)

Děje se to, 2003

pastel na papíře | 40 x 30 cm | sign. vzadu K. Malich 2003 XI. | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 42 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 170 000 Kč