030

Josef Bolf (1971)

Bez názvu, 2010-2011

olej na plátně | 65 x 95 cm | sign. vzadu Josef Bolf 2010/11 | rámováno

Revue Art 1/2014, str. 34, Prague Auctions, Praha, 2014

VYVOLÁVACÍ CENA: 220 000 Kč